Whatsapp Hattımız

Kiralama Sözleşme şartları

Kiralama amaçlı sözleşme

1)  Eve girişte ilgili kişiye veya ev sahibine hasar depozitosu ödemesi yapılmalıdır. Villadan çıkışta ev sahibi ya da ilgili kişi tarafından yapılacak kontrolde eğer bir hasar varsa, Tatil Villanıbul'un bu hasar ücretini müşteriden talep etme hakkı saklıdır.

2)  Kalan ödeme eve girmeden evvel peşin olarak ödenir. Yetkili kişiye ödeme yapılmadan eve giriş yapılamaz.

3)  Eve giriş saatleri 10:00 – 24:00 arası (Temizlik sebebi ile) , evden çıkış saatleri ise kesinlikle saat 14:00’a kadardır. Bu saat dilimleri, müşterinin ev sahibinin onayını alması ile evin müsaitlik durumuna bağlı olarak değiştirebilir.

4)  Tatil Villanıbul ev sahibi ile müşteri arasındaki aracı firmadır. Evle ilgili bir sorun olduğu taktirde, ilgili kişi veya ev sahibi bu sorunu gidermekle yükümlüdür. Sorunun çözülemediği durumlarda  Tatil Villanıbul sorunu gidermeye yardımcı olur.

5) Tüm evlerimizde mevcut bulunan ve mal sahipleri tarafından yaptırılmış olan olası deprem, yangın, su baskını, doğal afet  vs. her türlü sigorta, evde konaklayan misafirleri kapsamamaktadır. Evde konaklayan misafirlerin hayat, sağlık ve hırsızlık sigortaları gibi kişisel sigortalarını yaptırmaları tavsiye edilir.

6) Evde, yukarıda belirtilen kişiler haricinde ekstra kişilerin konaklaması yasaktır. Evin tanımında belirtilen maksimum kişi sayısından fazla kişinin konakladığı tespit edilirse, ev sahibinin / ilgili kişinin bu kişileri evden çıkarma yada ek ücret isteme  hakkı bulunmaktadır.

7) Müşteri tarafından iptal edilen rezervasyonlar giriş tarihinden en az 10 gün önce  Tatil Villanıbul Firmasına bildirilmesi gerekir. Bildirilmediği takdirde Villacım Akdeniz kalan meblağı aşağıdaki gibi tahsil etme yoluna gider;

Reservasyon tarihinden 10 gün önce yapılan iptallerde kalan ücretin ve Ön ödemenin %100'ü iade edilir.

10-0 gün arası yapılan iptallerde kalan ücretin %50’si iade edilir.

Müşteri eve girdikten sonra herhangi bir sebepten evden ayrılırsa kesinlikle ücret iadesi yapılmaz.

8) İhtilaf olduğu takdirde anlaşmazlığın çözülmesi için Sinop Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

9) İşbu sözleşme 9 (dokuz) madde ve 2 (iki) nüsha halinde 08/10/2016 tarihinde tanzim ve imza edilmiş olup, sözleşmenin bir nüshası müşteride, bir nüshası [musteri] ‘de kalırken diğer nüshası ev sahibine verilmiştir.

Yola çıkmadan önce mutlaka okuyunuz :

  • Yola çıkmadan önce Yol tarifi bilgilerini bir haritada ya da internet üzerinden kontrol ediniz. Size yardımcı olmamız açısından yaptığımız bu tariften dolayı çıkabilecek sıkıntılardan ya da zararlardan sorumlu değiliz.
  • Yola çıkmadan 1 gün önce mutlaka bize yola çıkacağınızı haber veriniz.
  • Yola çıkmadan önce  Sözleşme, Seyahat Belgesi ve Krokinin bir yazıcı çıktısını mutlaka yanınızda bulundurun.
  • Sizden Depozito, Elektrik, su . vs. gibi giderler talep edilmeyecektir. Bu giderler ücrete dahildir. Ancak villa çıkışında yetkililerimiz tarafından yapılacak kontrolde hasar görmüş bir eşya ya da materyal var ise Tatil Villanıbul yada villa sahibi bunu sizden talep edebilir. (Villaya ilk girdiğinizde ya da ilk gün mutlaka eşyaları kontrol ediniz. Gözünüze çarpan bir kırık dökük vs… eşya ya da materyal varsa bize ya da ilgili kişiye not aldırınız ya da bildiriniz)
  • Tatiliniz süresince Aktiviteler, Turlar, Gezilecek yerler veya araç kiralama ile ilgili bizlere her zaman danışabilirsiniz. Size gerekirse bir tatil programı hazırlayabilir, aktiviteler için rezervasyonlar yaptırabiliriz.
  • Eve giriş saatiniz normal şartlarda saat 10:00’ tür. Ancak evi size temiz teslim edebilmemiz için bize 3-4 saat temizlik süresi vermeniz gereklidir. (Sizden önce müşteri çıkışı olduğundan) Evden çıkış saati ise kesinlikle saat 14:00’a kadardır. Bu saat dilimleri, müşterinin ev sahibinin onayını alması ile evin müsaitlik durumuna bağlı olarak değiştirebilir.

Kiralama Bilgileri

 

Önemli Not:  Müşteri villaya girişten en az 1 gün öncesinden arayıp geliş saatini bildirmesi gereklidir. Aranmadığı takdirde meydana gelecek olan sorunlardan firma veya irtibat kişisi sorumlu değildir.

Önemli not:

Lütfen tatiliniz süresince konakladığınız evde gereksiz yere enerji sarfiyatı yapmayınız. Özellikle evde olunmayan dönemlerde klimaların açık bırakılması hem yangın ihtimalini ortaya çıkarmaktadır hem de doğaya karşı işlenen büyük bir suçtur.

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.